loading

Profesjonalne budowlane / domowe folie dekoracyjne i kolorowe rolki winylowe Producent i dostawca

ABOUT US

Chcemy tego jedynego

Podążając za marzeniami z kreatywnością i dążeniem do działania na najwyższym poziomie, dążyć do innowacji poprawiających każde życie. Zaangażowani i entuzjastyczni gracze zespołowi, pragnący odgrywać aktywną rolę na arenie międzynarodowej. Elastyczność i zaufanie w pracy zespołowej. I ten z uczciwością, który ceni KunLin.

Będzie pracował jako kluczowa rola

Produkcja najwyższej jakości, zaawansowanych i przyjaznych dla środowiska produktów winylowych to praca zespołowa. Od materiału po opakowanie, kontrola jakości, Twoje umiejętności i poświęcenie pomogą wprowadzić najbardziej innowacyjną technologię Kunlun do dekoracji każdego domu na całym świecie.

Dostarczymy

KunLin stale inwestuje w szkolenia i rozwój, aby zapewnić ciągły sukces i rozwój w firmie dla wszystkich pracowników. Ponadto KunLin ma zrównoważoną atmosferę pracy i atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Teraz powinien być

1
Analityk danych w dziale IT (DA5854138541)
Kandydat musi zaprojektować i opracować techniczne podejście do predykcyjnych wymagań biznesowych; Wyodrębniaj, przetwarzaj, konsoliduj i analizuj ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane różnorodne źródła danych w celu generowania rozwiązań analitycznych i przydatnych spostrzeżeń.
Podstawowe obowiązki i obowiązki:

1、Zaprojektuj i opracuj techniczne podejście do predykcyjnych wymagań biznesowych; Wyodrębniaj, przetwarzaj, konsoliduj i analizuj ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane różnorodne źródła danych w celu generowania rozwiązań analitycznych i przydatnych spostrzeżeń.
2、Opracowywanie i kodowanie programów, algorytmów i zautomatyzowanych potoków w celu czyszczenia, integracji i oceny dużych zestawów danych z wielu różnych źródeł do zadań modelowania.
3、Wejdź w interakcję z klientami biznesowymi i właścicielem projektu, aby zidentyfikować pytania biznesowe i wymagania produktowe dotyczące analizy danych i eksperymentów uczenia maszynowego.
4、Zidentyfikuj cenne odkrycia i znaczące spostrzeżenia z procesu eksploracji danych i uczenia maszynowego w dużych źródłach danych i metadanych.
5、Interpretuj, przekazuj i komunikuj wyniki wglądu i osiągnięcia odkrywcze z analizy i eksperymentów.

Wymagane kwalifikacje:
1、Teoretyczne i stosowane zasady analizy statystycznej, uczenia maszynowego, eksploracji danych i innych metodologii badawczych.
2、Minimum 3 lata doświadczenia w posługiwaniu się statystycznymi językami komputerowymi (Python, R, SQL itp.) do manipulowania danymi i wyciągania wniosków z dużych zbiorów danych.
3. Znajomość kodowania i doświadczenie w kilku językach (C, C++, Java itp.).
4. Podejścia, narzędzia i techniki promujące zdolność wykraczania poza tradycyjne idee, zasady, wzorce i relacje w celu tworzenia znaczących nowych pomysłów, form, metod i interpretacji w różnych sytuacjach biznesowych.
5、Integracja danych z różnych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych źródeł w celu wyszukiwania i wydobywania odpowiednich informacji.
6. Projektowanie i opracowywanie analitycznych eksperymentów badawczych.
7, Identyfikowanie i przewidywanie problemów, przeglądanie powiązanych informacji, opracowywanie i ocena opcji, podejmowanie decyzji i wdrażanie rozwiązań technicznych.
8、Skuteczne komunikowanie się i prezentowanie złożonych danych technicznych (zarówno ustnych, jak i pisemnych), aby wpłynąć na wszystkie poziomy i odbiorców.
9、Interakcja i wkład w interdyscyplinarne zespoły w celu osiągnięcia określonych celów poprzez konsultacje i pozytywną interakcję z różnorodnymi członkami zespołu, zewnętrznymi partnerami i klientami.
10、Planowanie, organizowanie, monitorowanie i kontrolowanie równoległych kosztów zadań deweloperskich; zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów technicznych i odpowiedniej mitygacji ryzyka dla osiągnięcia celów projektu.
11, Nieustanne poszukiwanie i uczenie się nowej wiedzy deweloperskiej, postępów w podejściu i wzorcach projektowych w odpowiednich dziedzinach.
12、Skuteczne podejścia, narzędzia i techniki radzenia sobie z VUCA i dostosowywania się do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego; dostosowywać w razie potrzeby do wymagań firmy.
2
Inżynier w R & D dept (RD1263855441)
Rozwiązuje problemy ze sprzętem niezależnie, funkcjonalnie krzyżując się z innymi zasobami inżynieryjnymi i obiektowymi lub ze stronami trzecimi. Opracowuje i zarządza procesem konserwacji sprzętu i wymiany części. Utrzymuje inwentaryzację, przechowywanie i dystrybucję sprzętu we współpracy z zespołami produkcyjnymi. Dostarcza rekomendacji, uzasadnienia i kwalifikacji do zakupu nowego sprzętu. Tworzy, definiuje i dokumentuje konserwację i standardowe procesy w komorze oraz szkoli personel w razie potrzeby. Współpracuje z działem IT jako wsparcie oprogramowania komory do powlekania winylu i swobodnie uczy się nowych programów z naciskiem na aktualizacje/uaktualnienia oprogramowania/sprzętu W razie potrzeby wspiera wysiłki zespołu produkcyjnego w zakresie ulepszeń maszyn, wydajności i obiektów. Zostań ekspertem merytorycznym we wszystkich aspektach komór do powlekania winylu w naszej branży Działa w praktyce, aby naprawić i rozwiązać problemy mechaniczne w sprzęcie komorowym cienkowarstwowym Odpowiedzialny za promowanie kultury bezpieczeństwa, jakości, dostaw, kosztów i wzrostu.
Wymagane minimum licencjat z inżynierii, chemii lub dziedziny pokrewnej. Wymagane jest minimum 1 rok doświadczenia w odpowiedniej branży lub akademickim.
Wymagania:
Musi być elastyczny i zdolny do ustalania priorytetów potrzeb produkcji z łatwością i pozytywnym nastawieniem. Możliwość pracy okazjonalnej w nocy lub w weekendy - zazwyczaj w zależności od projektu lub dostawcy Musi mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w pracy w zespołach inżynierów i techników w środowisku produkcyjnym. Dobrze rozwinięte rozwiązywanie problemów, rozwiązywanie problemów, określanie przyczyn źródłowych i umiejętności analityczne są koniecznością
3
Sprzedaż w Dziale Marketingu (MD854537671)

Wysoko zmotywowana osoba, która wnosi energię i zaangażowanie w budowanie trwałych i wiarygodnych relacji z klientami Zaangażuj klientów do zakupu produktów, postępując zgodnie z wytycznymi i przechowując dokładny zapis komunikacji Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, interpersonalne i prezentacyjne Umiejętność podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia Musi być szczery, asertywny, lojalny i systematyczny Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się. Przyjazny, silne umiejętności negocjacyjne, elokwentny i gotowy do zawarcia umowy Wysoki poziom napędu i motywacji Umiejętność znajdowania nowych leadów i nowych możliwości Przestrzega zasad i przepisów firmy Preferowane doświadczenie zawodowe w sprzedaży minimum 1-3 lata Znajomość sprzedaży lub technicznej folii okiennych lub innych folii dekoracyjnych będzie dodatkowym atutem Dwujęzyczność jest plusem, ale nie jest wymagana
Korzyści dla członków zespołu:

Wymagane licencjat/licencjat (preferowane kierunki związane z biznesem) Wymagane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży zewnętrznej (preferowana branża motoryzacyjna) Cechy: zamiłowanie do sprzedaży, wytrwałość, dociekliwość
Zainteresowany?
Poproś o telefon od specjalisty
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz.
CONTACT US